E-Mail

 

        ŠŤASTNÉ TĚLO

  
Pokud byste rádi podpořili své tělo i jinak než jenom masáží či biorezonanční terapií, nabízím pár zajímavých slev :) 

1)   na web. stránkách  www.ageless.top jako terapeutka biorezonanční terapie Bicom mám pro Vás 5% slevu na doplňky stravy:
- NMN rezonanc+ - dodává energii buňkám, má vliv na vitalitu, opravuje DNA,… více info na:  www.nmn.imunita.eu 
- RESVERATROL rezonanc+ - má vliv na prodlužování telomer, což jsou NEPOSTRADATELNÉ koncové části chromozomů. Zvyšuje imunitu, má antioxidační vlastnosti, je účinný proti virům,… více na  https://www.epivyziva.cz/resveratrol/ 
    
Pro slevu do kolonky v nákupním košíku zadejte KÓD: MO120923

2) Při terapii vidím jak většina lidí je zatížena těžkými kovy, chemikáliemi, atd. a diví se, odkud se to bere. Těžké kovy a chemická zátěž je všude kolem nás - v ovzduší, ve vodě,… a do vody se dostává zejména s našich úklidových prostředků, pracích a mycích prostředků, kosmetiky atd. Tyto zátěže se nedostávají jen do vody, ale přímo i do našeho těla (z oblečení vyprané v běžných pracích prášcích). Bohužel čističky odpadních vod nejsou schopny takové velké množství těžkých kovů a chemické zátěže odstranit. Ale je tu možnost jak toto množství snížit. Doporučuji, z vlastní zkušenosti, firmu EURONA BY CERNY - nejen, že to je česká firma, ale zejména její čistá filozofie symbolizující nejvyšší šetrnost a pokoru k přírodě i lidskému zdraví společně s výjimečnou kvalitou výrobků mě prostě uchvátila.

Pokud chcete pomoci sobě, svým blízkým, ale i přírodě nabízím 16% slevu z katalogových cen. Pro permanentní slevu při první registraci na stránkách  www.euronabycerny.com v kolonce “ID Vašeho poradce” uveďte číslo: 420-4547146268 nebo nakupte poprvé přes tento odkaz:  https://www.euronabycerny.com/420-4547146268

Výrobky jsou velice koncentrované, proto se jich používá menší množství. Některé se dokonce ředí např. Univerzální úklidový prostředek 1000 ml naředíte na 50x500 ml a cena 500 ml lahvičky vyjde na cca 4,5 Kč nebo Čistící prostředek na koupelny, kterého naředíte na 4x500 ml a jedna 500 ml lahvička potom vyjde na 41,5 Kč,…..atd. Neváhejte mě kontaktovat, dám Vám rady potřebné k nákupu.

Nechť září nejen Váš úsměv, ale také i Vaše tělo :)